نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

قوانین

استفاده شما از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

در مورد کالاهای مجازی و دانلودی با پرداخت مبلغ کالا بلافاصله لینک دانلود آن به مدت یک هفته برای شما باز خواهد شد. و شما تا سه بار امکان دانلود خواهید داشت.

کلیه پرداختها، بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

این پایگاه اینترنتی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت ما باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

حفظ حریم خصوصی:

این پایگاه به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

مالکیت معنوی محتویات این پایگاه شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به پایگاه شارحین دروس حوزه می‌باشد.

سیاست‌های مالی:

در صورتی که پرداخت موفقی صورت گرفته باشد ولی لینک دانلود درس برای کاربر باز نشود و یا کالا ارسال نشود و یا کالا در بازار یافت نشود، پس از پیگیری موضوع و احراز مساله، لینک دانلود بصورت دستی توسط اپراتور برای کاربر باز خواهد شد. و یا وجه پرداختی پس از هماهنگی با مشتری به حساب اعلامی از طرف ایشان عودت داده خواهد شد.

مقررات حمل و نقل حمل و نقل:

حمل و نقل کالاها به سه روش پیک موتوری با هزینه ثابت ۱۸ هزار تومان فقط در شهر تهران و پست سفارشی و پست پیشتاز با هزینه هوشمند بر اساس وزن کالای سفارش داده شده و درج آدرس مقصد بر مبنای تعرفه‌های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد. توجه داشته باشید که بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومن هزینه بسته بندی به هزینه های پستی شما اضافه خواهد شد.

ممکن است برخی از کالاها در انبار فروشگاه موجود نبوده و تهیه آن چند روزی طول بکشد. در این صورت اندکی شکیبا باشید.

 

قالب وردپرس